10 jaar PinP
Een middag vol inspiratie, maatschappelijke impact en verbinding
| DATUM Woensdag 11 november 2026 |
| TIJD 13:30 – 18:30 uur |
| LOCATIE The Colour Kitchen – Zuilen |
PinP viert het 10-jarig bestaan
In 2026 bestaat PinP officieel 10 jaar. Een bijzondere mijlpaal waar we met trots op terugkijken en die we graag samen met ons netwerk vieren. Daarom organiseren we op woensdag 11 november 2026 een feestelijke en inspirerende middag bij The Colour Kitchen in Utrecht-Zuilen.
Tijdens het evenement staan drie thema’s centraal: 10 jaar PinP, Social Return on Investment (SROI) en WTTA/SNA-certificering. We blikken terug op de groei en ontwikkeling van PinP, delen kennis over de mogelijkheden en besteding van SROI en bespreken actuele ontwikkelingen rondom WTTA en SNA-certificering.
Het wordt een middag vol inspiratie, praktijkervaring en ontmoeting. Verschillende gastsprekers delen hun kennis en inzichten. Daarnaast is er volop gelegenheid om ervaringen uit te wisselen, nieuwe contacten te leggen en bestaande samenwerkingen verder te versterken
Samen vieren, leren en verbinden
Naast het inhoudelijke programma is er ruimte om samen stil te staan bij tien jaar PinP. We sluiten de middag af met een walking dinner en informele naborrel. Een mooi moment om elkaar beter te leren kennen, te verbinden en samen vooruit te kijken naar de toekomst van onze branche.
Programma
| Tijd | Onderdeel |
| 13:30 – 14:00 uur | Ontvangst van de gasten |
| 14:00 – 16:30 uur | Gastsprekers en inspiratiesessies over samenwerken, SROI, WTTA en SNA-certificering |
| 16:30 – 18:30 uur | Walking dinner en informele naborrel |
Onze gastsprekers
Tijdens de middag leveren meerdere gastsprekers een inhoudelijke bijdrage. Op deze websitepagina wordt per spreker een persoonlijke foto en een korte introductie opgenomen.
Frank Rekers (FR-NK)
Lezing Ubuntu Marinier: de essentie van samenwerken
In deze inspirerende en rakende lezing neemt Frank Rekers, FR-NK, je mee naar de essentie van samenwerken: autonoom zijn én verbonden blijven. Elkaar versterken, ook wanneer het spannend wordt.
Frank verbindt twee krachtige werelden. Het Korps Mariniers met het motto ‘Leave no man behind’ en Ubuntu uit Zuid-Afrika, waar ‘ik ben omdat wij zijn’ centraal staat. Twee culturen, één krachtige boodschap over samenwerken. De mindset maakt daarbij het verschil.
Een lezing vol herkenning, energie en praktische inzichten die je raken als ondernemer, leider én als mens, en die je direct kunt vertalen naar nog betere samenwerking.

Praktische informatie
Locatie
The Colour Kitchen – Zuilen
Prinses Christinalaan 1
3554 JL Utrecht
Let op: stel je navigatie in op J.M. de Muinck Keizerlaan.
Parkeren
Voor de deur zijn parkeerplaatsen beschikbaar aan de J.M. de Muinck Keizerlaan. Daarnaast kun je in de gehele wijk gratis parkeren. We vragen bezoekers om hierbij rekening te houden met de omwonenden.
Bereikbaarheid met de auto
Bekijk de route vanaf Utrecht Centraal Station via Google Maps: https://maps.app.goo.gl/WQEEvsFqCDW6Gt6b7
Bereikbaarheid met het openbaar vervoer
Vanaf Utrecht Centraal Station kun je verschillende bussen nemen naar halte Prins Bernhardplein. Vanaf deze halte is het ongeveer twee minuten lopen naar The Colour Kitchen.
- Bus 3 richting Zuilen – vertrek vanaf Perron A2 (centrumzijde)
- Bus 120 richting Loenen aan de Vecht – vertrek vanaf Perron C9 (Jaarbeurszijde)
- Bus 7 richting Zuilen Noord – vertrek vanaf Perron D4 (Jaarbeurszijde)
Aanmelden: Heb je nog geen uitnodiging ontvangen, maar wil je wel graag aanwezig zijn? Stuur dan een e-mail naar: administratie@pinp.nl
